Sukces dla każdego oznacza coś innego. Może być to realizacja planów związanych z rozwojem zawodowym, wysokie stanowisko, osiągnięcie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym lub spełnianie marzeń osobistych. Ale pewne jest jedno – aby osiągnąć sukces, każdy z nas przechodzi pewną drogę, na której spotyka osoby wpływające na nasze decyzje.

Podczas podcastów Sukces CFO rozmawiam z dyrektorami finansowymi, którzy przeszli tę drogę, czerpią satysfakcję z tego, co robią, i są inspiracją dla innych. Te spotkania pozwolą nam zrozumieć, w jakim kierunku będą rozwijały się finanse oraz kim chcemy być w świecie finansów. Serdecznie zapraszam!

Urszula Wysocka

Opiekun merytoryczny/ekspertka Klubu CFO ICAN Institute

Gościem premierowego odcinka jest Wiesława Markiewicz, Senior Finance Executive w siedzibie koncernu Mercedes-Benz AG. W latach 2012-2016 była Dyrektorem Finansowym, Wiceprezesem i Członkiem Zarządu Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. oraz pierwszą kobietą w Zarządzie w historii Mercedes-Benz w Polsce.

Wiesława jest profesjonalnie wyszkoloną Executive Coach i pomaga klientom w ich głębokiej transformacji w kierunku harmonii, spełnienia i życia ich marzeń. Jako Business Advisor i Business Coach, współpracuje z zespołami i organizacjami, aby uwolnić ich moc, cel i potencjał oraz przekształcić ich pomysły w modele biznesowe przynoszące im sukces.

Wiesława jest absolwentka Global Trium Executive MBA - jednego z najlepszych MBA programów biznesowych dla globalnych leaderów - trzech wiodących szkół biznesowych na świecie New York University Stern School of Business, London School of Economics and Political Science i HEC Paris School of Management.

Gościem drugiego podcastu jest Paweł Zieliński, który zawodowo zajmuje się finansami od ponad dwudziestu lat. Pełni funkcję dyrektora finansowego Regionu Polska grupy kapitałowej Bilfinger SE.

Odpowiada za dwie organizacje łącznie zatrudniające 4200 pracowników, którzy wykonują specjalistyczne usługi dla budownictwa przemysłowego w ponad dwudziestu krajach. Poza zawodowym obszarem jest pasjonatem niewygodnych podróży z plecakiem, wspinaczki wysokogórskiej oraz fotografii. Ostrożny optymista.